Rašymo terapijos eksperimentas

J. W. Pennebeker ekspresyvaus rašymo ir psichologinės bei fizinės savijautos tyrinėjimai - psichologijos mokslo klasika, kuria smarkiai paremta rašymo terapija. Šie tyrimai rodo, kad vos 15 minučių per dieną, skirtų ekspresyviam rašymui, gali reikšmingai pagerinti nuotaiką ir psichologinę sveikatą, miegą, taip pat ir fizinius sveikatos rodiklius - kraujospūdį, imuninę sistemą (tai, ką dažnai paveikia stresas).


Suprantama, kad nebūtinai visiems vienodai padeda tie patys metodai, dėl to kviečiame išbandyti, paeksperimentuoti, kek rašymo terapija gali padėti Jums pagerinti savo psichologinę savijautą.

2 savaitės, 15 min

Dvi savaites susitiksime pusvalandžiui pasikalbėti ir rašyti kartu. 15 min rašymui - savo mintims, jausmams ir naujam terapiniam įgūdžiui.

Per 2 savaites išmoksite ir suprasite, kas yra ekspresyvus rašymas, kiek jis Jums tinkamas ir įgusite jį taikyti sau kasdien.

Bendraminčių grupė

Pokyčiai vyksta greičiau ir nauji įgūdžiai formuojasi lengviau, kai yra palaikymas ir bendraminčių grupė. 

Rašysime kartu, o palaikyti, pasidalinti kaip sekasi ir kalbėtis aktualiomis temomis galėsite uždaroje Facebook grupėje.


Pokyčio įvertinimas

Prieš ir po eksperimento dalyviai užpildys apklausą įvertindami savo savijautą ir, pasibaigus grupei gaus savo rezultatą - kas ir kaip keitėsi jų savijautoje per dvi savaites ir galės įvertinti, kiek šis metodas jiems padeda.

Savo individualų atsakymą gausite elektroniniu paštu.

Apdovanojimas

Dalyvavę kiekviename susitikime galės laimėti Saviterapija.lt terapinio rašymo rinkinį, o visi dalyviai gaus nuolaidas kitiems Saviterapija.lt renginiams.

Psichologė Evelina Adakauskienė, grupės vedančioji

Esu klinikinė psichologė, Saviterapija.lt projekto ir terapinio rašymo užduočių autorė, grupinės psichoterapijos studijų programos dalyvė. 

Suprantu, kad rūpintis savimi, skirti laiko savo mintims ir jausmams yra kasdienis, nesibaigiantis procesas, norint palaikyti gerą savijautą, didinti psichologinį atsparumą ir gyventi pilnavertį gyvenimą. 

Šis eksperimentas skirtas tiems, kurie nori rūpintis savimi, pažinti save, jaustis ramiau ir geriau, išlaisvinti savo kūrybiškumą. Taip pat tiems, kurie ieško, koks būdas visa tai daryti yra tinkamas būtent jiems. Šis eksperimentas ne vien apie rašymą, bet ir apie buvimą grupėje ir jos nariu, bendražmogišką norą jausti palaikymą ir bendrumą su kitais.

Kviečiu jungtis, eksperimentuoti ir susitikti įdomioms dviems savaitėms!

Išankstinė registracija - rudens grupė

Grupė vyks nuotoliniu būdu. Savo rašymo laiką galite pasirinkti registracijos formoje. Tikslesnė data ir kaina bus skelbiama rugsėjo mėn.0
 .