Rašymo eksperimentas. Gruodžio grupė

(12 06 - 12 17)

J. W. Pennebeker ekspresyvaus rašymo ir savijautos eksperimentai - klasika, kuria remiasi rašymo terapija. Šie tyrimai rodo, kad vos 15 minučių per dieną, skirtų ekspresyviam rašymui, per dvi savaites reikšmingai pagerina psichologinę sveikatą, miegą ir fizinius sveikatos rodiklius - kraujospūdį, imuninę sistemą (tai, ką dažnai paveikia stresas). Kviečiame eksperimentuoti, kaip rašymas veikia būtent Jus

Rašysime ONLINE, tad galime susitikti būdami bet kur pasaulyje

Registracija

Ką gausite?

Pusvalandis KASDIEN

Dvi savaites susitiksime ONLINE grupėje pusvalandžiui pasikalbėti ir rašyti kartu. 15 min rašymui  ir naujam terapiniam įgūdžiui ir 15 minučių pasidalinimui ir palaikymui. (Grupė vyksta Zoom, nuorodą gausite užsiregistravę)

Pusvalandis kasryt - tiek tikrai galime skirti sau prieš dienos darbus. Tuo pačiu, tiek pakanka tam, kad atsigręžtum į save ir skirtum kokybiško dėmesio savo vidinei būsenai.

Bendraminčių GRUPĖ

Rašyti grupėje žmonių - nekasdienė ir vertinga patirtis, kuri suteikia jausmą, kad savo patirtyse esi ne vienas, o įgūdžiai formuojasi tvirčiau. Susitikimai ONLINE padeda mums susijungti iš bet kurio pasaulio kampelio.

Gausite priėjimą prie uždaros Facebook grupės, kurioje galėsite dalintis savo patirtimi, klausti psichologės ir vienas kito apie tai, kas svarbu ar pratęsti diskusijas, kilusias susitikimo metu.


Asmeninio rezultato įvertinimas

Prieš ir po eksperimento dalyviai užpildys konfidencialią apklausą įvertindami savo savijautą ir, pasibaigus grupei gaus savo rezultatą - kas ir kaip keitėsi jų savijautoje per dvi rašymo savaites ir galės įvertinti, kiek šis metodas jiems padeda.

Savo individualų atsakymą gausite elektroniniu paštu.

Tęstinumas

Rašymo terapijos grupės vyksta kartą-du per sezoną. Dalyvavę vienoje grupėje, gausite:

  • pirmumo teisę dalyvauti kitose grupėse (dalyvių skaičius ribotas)
  • nuolaidą dalyvio mokesčiui

Prizas eksperimentui pasibaigus

Vienas iš grupės dalyvių, išpildęs eksperimento sąlygas, gaus Saviterapija.lt rašymo terapijos rinkinį dovanų!

Jūsų indėlis

Jei norite dalyvauti grupėje, kviečiame užpildyti registracijos formą žemiau.

Dalyvio mokestis - 39 eur.  Artėjant grupės pradžiai ir pildantis dalyvių skaičiui, kaina kils.  


Norite dalyvauti, tačiau neleidžia finansinės galimybės? Parašykite mums laišką apie savo motyvaciją: l[email protected] Paieškosime sprendimo!

Dalyvavę rašymo eksperimente anksčiau kviečiami dalyvauti už anksčiau galiojusią kainą. (parašykite mums žinutę!)


Norite rašyti savarankiškai su tikslu geriau pažinti save? Mūsų parduotuvėje rasite iš ko pasirinkti.

Psichologė Evelina Adakauskienė, grupės vedančioji

Esu klinikinė psichologė, Saviterapija.lt projekto ir terapinio rašymo užduočių autorė, grupinės psichoterapijos studijų programos dalyvė. 

Suprantu, kad rūpintis savimi, skirti laiko savo mintims ir jausmams yra kasdienis, nesibaigiantis procesas, norint palaikyti gerą savijautą, didinti psichologinį atsparumą ir gyventi pilnavertį gyvenimą. 

Šis eksperimentas skirtas tiems, kurie nori rūpintis savimi, pažinti save, jaustis ramiau ir išlaisvinti savo kūrybiškumą. Taip pat tiems, kurie ieško, koks būdas visa tai daryti yra tinkamas būtent jiems. Šis eksperimentas ne vien apie rašymą, bet ir apie buvimą grupėje ir jos nariu, bendražmogišką norą jausti palaikymą ir bendrumą su kitais.

Kviečiu jungtis, eksperimentuoti ir susitikti įdomioms dviems savaitėms!

Dalyvių atsiliepimai ir rezultatai

Rašymo eksperimentas vyks jau antrą kartą. Pirmosios (rudens) grupės savijautos vertinimas parodė, kad per dvi rašymo savaites:

  • bendras pasitenkinimas gyvenimu vidutiniškai padidėjo 18,4%
  • nerimo simptomų vidutiniškai sumažėjo 11.4%
  • depresijos simptomų vidutiniškai sumažėjo 14.8%

Registracija

0

Krepšelis