Saviterapija.lt renginiai

Šiuo metu renginius esame atidėję, nes pakuojame Jums Kalėdines siuntas. Rašymo terapijos vakarus planuojame pratęsti nuo kitų metų. Kviečiame prenumeruoti naujienas, kad jų nepraleistumėte!


Saviterapija.lt Jūsų renginiuose

Organizuojate savo renginius ar stovyklas, orintuotas į savęs pažinimą ir saviugdą?

  • Kviečiame pagerinti pauzes tarp užsiėmimų, dalyvių laiką sau praturtinti Saviterapija.lt savęs pažinimo priemonėmis, įkuriant Ramybės stotelę. Arba įsigyti priemones, padėsiančias užsiėmimus padaryti įdomesniais.

Ramybės stotelė Jonavos VSB savęs pažinimo stovykloje 2022 m.

Organizatorių atsiliepimas:

„Afirmacijų kortelės puikiai tiko stovyklos formatui ir patiko visoms merginoms. Jas naudojome kelissyk, ir mes kaip vedančiosios panaudojom veiklose (pvz. išsitraukti sau mintį dienos pradžiai), teik merginos savarankiškai jas naudojo eigoje.

Terapinio rašymo kortelės iš ties labai kokybiškos, liečiančios tikrai giliai ir prasmingai. Tačiau dėl trumpų pertraukų, stovyklos formatui jos tiko mažiau. 

Bendrai metodikos tikrai praturtino stotelę, labai ačiū už galimybę 😊“


Ramybės stotelė Lietuvos Psichologijos Studentų Asociacijos vasaros stovykloje 2022 m.

Dalyvių atsiliepimai:

,,Labai įdomia forma pateiktos savirefleksijos užduotys, iš kurių galima permąstyti savo jausmus bei veiksmus."

,,Nekasdieniškos, skatinančios susimąstyti. Atlikau vieną, kuri buvo susijusi su saugia vieta. Patiko, kad buvo klausimai, į kuriuos reikėjo atsakyti rašant ir reflektuojant po to. Dovanėlė po rašymo maloniai nustebino."
,,Užduotys leido suprasti daugiau apie save, o tai savo ruožtu turi įtakos tam, kokia esu čia ir dabar. Supratau, kad (at)pažinus save, lengviau bus galima pažinti ir kitus. Įvardinus sau saugias vietas ir namus - būtų galima tai pritaikyti stresinėse situacijose, kai reikia nusiraminti. Dar pamaniau, kad įžodintos vizijos lengviau materializuojasi. Tikiu, kad būsiu geresnis žmogus, nei dabar esu."

  

  • Psichologė-psichoterapeutė Evelina Adakauskienė veda grupes ir mokymus, įvairiomis savęs pažinimo, atsparumo, streso, nerimo įveikos temomis. Parašykite mums ir pasitarsime, ką geriausio galėtume Jums pasiūlyti!


Parašykite mums savo poreikį: [email protected]

Krepšelis