RUGSĖJO GRUPĖS JAU PRASIDĖJUSIOS. 

Norinčius prisijungti prie kitų grupių kviečiame registruotis (puslapio apačioje). Kitos grupės planuojamos lapkritį.

J. W. Pennebeker ekspresyvaus rašymo ir savijautos eksperimentai - klasika, kuria remiasi rašymo terapija. Šie tyrimai rodo, kad vos 15 minučių per dieną, skirtų ekspresyviam rašymui, per dvi savaites reikšmingai psichologinę sveikatą, miegą ir fizinius sveikatos rodiklius - kraujospūdį, imuninę sistemą (tai, ką dažnai paveikia stresas). Kviečiame eksperimentuoti, kaip rašymas veikia būtent Jus

Rašysime ONLINE, tad galime susitikti būdami bet kur pasaulyje

Ką gausite?

Pusvalandis KASDIEN

Dvi savaites susitiksime pusvalandžiui pasikalbėti ir rašyti kartu. 15 min rašymui  ir naujam terapiniam įgūdžiui ir 15 minučių pasidalinimui ir palaikymui.

Per 2 savaites išmoksite ir suprasite, kas yra ekspresyvus rašymas, kiek jis Jums tinkamas ir įgusite jį taikyti sau kasdien.

Bendraminčių GRUPĖ

Pokyčiai vyksta greičiau ir nauji įgūdžiai formuojasi lengviau, kai esame ne vieni. Rašyti grupėje žmonių - nekasdienė ir vertinga patirtis.

Ne tik rašysime kartu - palaikyti, pasidalinti kaip sekasi ir kalbėtis aktualiomis temomis galėsite ir uždaroje Facebook grupėje.


Rezultato įvertinimas

Prieš ir po eksperimento dalyviai užpildys konfidencialią apklausą įvertindami savo savijautą ir, pasibaigus grupei gaus savo rezultatą - kas ir kaip keitėsi jų savijautoje per dvi rašymo savaites ir galės įvertinti, kiek šis metodas jiems padeda.

Savo individualų atsakymą gausite elektroniniu paštu.

Tęstinumas

Norintys tęsti rašymo terapiją grupėje, turės galimybę su nuolaidomis jungtis prie kito rašymo terapijos eksperimento arba ilgalaikės nuotolinės grupės.

Galėsite tęsti darbą su savo bendraminčiais - bendrauti ir toliau galėsite uždaroje Facebook grupėje.

Prizas eksperimentui pasibaigus

Vienas iš grupės dalyvių, išpildęs eksperimento sąlygas, gaus Saviterapija.lt rašymo terapijos rinkinį dovanų!

Jūsų indėlis

Norint tapti šios grupės dalyviu, Jums reikia:

  • užpildyti žemiau esančią registracijos formą ir pasirinkti Jums tinkamą laiką
  • gavus patvirtinimo laišką, sumokėti dalyvio mokestį
  • užpildyti pirmąjį savijautos įvertinimą (iš viso bus du)
Dalyvio mokestis - 30 eur.  Artėjant grupės pradžiai ir pildantis dalyvių skaičiui kaina gali kilti.  Norite dalyvauti, tačiau neleidžia finansinės galimybės? Parašykite mums laišką apie savo motyvaciją: l[email protected]
Paieškosime sprendimo!

Mums svarbu, kad dalyvautų motyvuoti žmonės, nusiteikę išbandyti save ir išmokti naują terapinį įgūdį. Dėl šios priežasties mokestis yra neskaidomas ir negrąžinamas (išskyrus atvejus, kai grupė nevyksta dėl organizatorių kaltės)


Psichologė Evelina Adakauskienė, grupės vedančioji

Esu klinikinė psichologė, Saviterapija.lt projekto ir terapinio rašymo užduočių autorė, grupinės psichoterapijos studijų programos dalyvė. 

Suprantu, kad rūpintis savimi, skirti laiko savo mintims ir jausmams yra kasdienis, nesibaigiantis procesas, norint palaikyti gerą savijautą, didinti psichologinį atsparumą ir gyventi pilnavertį gyvenimą. 

Šis eksperimentas skirtas tiems, kurie nori rūpintis savimi, pažinti save, jaustis ramiau ir išlaisvinti savo kūrybiškumą. Taip pat tiems, kurie ieško, koks būdas visa tai daryti yra tinkamas būtent jiems. Šis eksperimentas ne vien apie rašymą, bet ir apie buvimą grupėje ir jos nariu, bendražmogišką norą jausti palaikymą ir bendrumą su kitais.

Kviečiu jungtis, eksperimentuoti ir susitikti įdomioms dviems savaitėms!

Registracija į kitas rašymo terapijos grupes

(planuojama lapkritį)0