Galvoji apie psichoterapiją?

Saviterapijos priemonės - kaip dantų valymas. Jos padės Tau palaikyti psichologinę higieną, paspartinti terapijos procesą ar palaikyti emocinę sveikatą ją užbaigus. Tačiau jei jauti, kad jų nepakanka, jei kažką viduje skauda, verta kreiptis į specialistą pagalbos. Psichoterapijoje gydo SANTYKIS ir būtent jo mums reikia jei norime pagydyti savo žaizdas, priimti tas savo dalis, kurios labiausiai gąsdina.

Čia galite susipažinti su Saviterapijos specialistėmis. Evelina ir Gabija - skirtingų krypčių psichoterapijos atstovės, tad galite pasirinkti ir pagal tai, kuri kryptis jums atrodo tinkamesnė. Abi specialistės dirba tiek gyvai, tiek nuotoliu. Užsiregistruoti galite užpildę registracijos formą puslapio apačioje.

Psichologė psichoterapeutė Evelina Adakauskienė

Evelina Adakauskienė

Išsilavinimas: klinikinė psichologija, grupinė psichoterapija, 1 lygio EMDR mokymai

Teorinė kryptis: psichodinaminė

Konsultacijos kaina: 50 eur

Konsultacijų vieta: nuotoliu, Ukmergėje

Paslaugos: Individualios konsultacijos, grupinė psichoterapija, EMDR terapija traumų įveikai. Daugiau informacijos mano profesiniame puslapyje.

Šiuo metu naujų klientų nepriimu. Dėl grupinės psichoterapijos Ukmergėje kviečiu kreiptis nuo rugpjūčio 26 dienos.

Evelina yra sukūrusi afirmacijų korteles, terapinio rašymo užduotis ir skaitmenines pokalbių korteles šeimai kurias gali įsigyti mūsų e-parduotuvėje.

Psichologė psichoterapeutė Gabija Petravičė

Gabija Petravičė

Išsilavinimas: klinikinė psichologė, psichoterapeutė

Teorinė kryptis: kognityvinė-elgesio

Konsultacijos kaina: 50 eur

Konsultacijų vieta: nuotoliu

Kada kreiptis?  Galiu padėti, jei patiri nerimą, panikos atakas, nemigą, depresiją, dirbu su obsesiniu-kompulsiniu sutrikimu, santykių problemomis. Kreipkis ir jei tiesiog norisi geriau suprasti, kas esi ir ko iš tiesų nori. 

Šiuo metu klientų nepriima.

Gabija yra sukūrusi Įpročių gidą, kurį gali įsigyti visada.

Registracija