Galvoji apie psichoterapiją?

Saviterapijos priemonės - kaip dantų valymas. Jos padės Tau palaikyti psichologinę higieną, paspartinti terapijos procesą ar palaikyti emocinę sveikatą ją užbaigus. Tačiau jei jauti, kad jų nepakanka, jei kažką viduje skauda, verta kreiptis į specialistą pagalbos. Psichoterapijoje gydo SANTYKIS ir būtent jo mums reikia jei norime pagydyti savo žaizdas, priimti tas savo dalis, kurios labiausiai gąsdina.

Čia galite susipažinti su Saviterapijos specialistėmis. Evelina ir Gabija - skirtingų krypčių psichoterapijos atstovės, tad galite pasirinkti ir pagal tai, kuri kryptis jums atrodo tinkamesnė. Abi specialistės dirba tiek gyvai, tiek nuotoliu. Užsiregistruoti galite užpildę registracijos formą puslapio apačioje.

Evelina Adakauskienė

Išsilavinimas: klinikinė psichologė, psichoterapeutė. 1 lygio EMDR mokymai

Teorinė kryptis: psichodinaminė

Konsultacijos kaina: 50 eur

Konsultacijų vieta: nuotoliu, Ukmergė

Kada kreiptis? Jei vargina emocijų proveržiai ar jų kaita, nerimas ar panikos atakos, depresija, valgymo sutrikimai. Man itin artimos santykių temos - kai sunku brėžti ribas, išsakyti jausmus ir poreikius, prisileisti kitus. 

Esant trauminėms patirtims, potrauminio streso sutrikimui siūlau EMDR terapiją (nujautrinimą akių judesiais).

Gabija Petravičė

Išsilavinimas: klinikinė psichologė, psichoterapeutė

Teorinė kryptis: kognityvinė-elgesio

Konsultacijos kaina: 50 eur

Konsultacijų vieta: nuotoliu, Vilniaus centras

Kada kreiptis?  Galiu padėti, jei patiri nerimą, panikos atakas, nemigą, depresiją, dirbu su obsesiniu-kompulsiniu sutrikimu, santykių problemomis. Kreipkis ir jei tiesiog norisi geriau suprasti, kas esi ir ko iš tiesų nori. 

Šiuo metu ilgalaikei terapijai nepriima.

Registracija

Krepšelis

Krepšelis tuščias.