Apie Saviterapija.lt

Šis projektas gimė iš noro populiarinti ir skatinti savęs pažinimą, kalbėjimą apie savo psichologinius poreikius ir vidinį pasaulį. Geresnis savęs pažinimas - nuolatinis ir labai įdomus procesas, padedantis realizuoti save ir atrasti savo kelią.

Įvairūs terapiniai užsiėmimai gali būti tiek kokybiškas, įdomus ir malonus laikas sau, tiek idėja netradiciniam pasimatymui ar ryšio atstatymui ilgalaikiame santykyje. Turint pakankamai informacijos, daugybę įdomių dalykų galima nuveikti patiems. Maža to, įvairūs atradimai apie save gali praturtinti, paskatinti terapinius procesus jau besilankantiems pas profesionalą arba atrakinti vidinio pasaulio temas tiems, kurie nedrįsta peržengti psichologo kabineto slenksčio. O taip pat ir neturintiems stipraus poreikio psichoterapijai, tačiau besidomintiems psichologija, ieškantiems savęs ar norintiems surasti įdomių atsipalaidavimo ir streso įveikos būdų.

Čia dalinamės nesunkiai įgyvendinamais, vertingais ir iki smulkmenų apgalvotais įrankiais gerai savijautai bei rinkiniais. Toks rinkinys gali būti nuostabi dovana vis apie terapiją svarstančiam draugui, introvertiškai sesei ar broliui, o galbūt pačiam sau.

Mūsų parduotuvėje esančios prekės atrinktos arba sukurtos psichologo, tad kruopščiai apgalvotos ir turinčios prasmę.

Taip pat kviečiame sekti naujienas ir dalyvauti mūsų organizuojamuose renginiuose!


Bendradarbiaukime!

Manote, kad Jūsų sukurtas produktas atitinka mūsų tikslus ir būtų naudingas Saviterapija.lt lankytojams? Galime pasiūlyti jam vietą parduotuvėje. 

O galbūt esate specialistas ir norite pasiūlyti savo renginį? Sujunkime jėgas!

Rašykite mums: [email protected]

Labas!

Aš esu Evelina, klinikinė psichologė - psichoterapeutė. Jau 8 metus kasdien dirbu su įvairiausiais žmonėmis, kurie nori jaustis lengviau, laisviau, aiškiau. Kuo daugiau dirbu, tuo daugiau suprantu, kad terapijoje vertingiausia dalis yra santykyje, o pratimai ir patarimai, kaip savimi pasirūpinti, galėtų mus dažniau ir lengviau pasiekti kasdieniame gyvenime.

Tam įkūriau Saviterapiją - kad čia galėčiau dalintis tuo, ką sukuriu pati ir ką surandu jau sukurta kolegų. Tai, kas gali būti įdomu, smagu, nesunku ir tuo pačiu padėti mums geriau save pažinti, skirti sau laiko, suprasti geriau savo vidinį pasaulį. 

Čia ir esu tas žmogus, kuris atrenka vertus dėmesio įrankius pasirūpinti savimi, savo santykiais su antraja puse bei savo vaikų emocijomis. 

Kviečiu leistis į šiuos kasdienius nuotykius, prisijaukinti visas savo emocijas, geriau pažinti save ir vienas kitą ir auginti atsparumą. 

Tuo pačiu, skatinu nebijoti kreiptis pagalbos. Mums nebūtina viską daryti patiems, ir mes daug galime dėl savęs padaryti!

Jei šiuo metu norisi papildomos pagalbos, kviečiu registruotis individualioms konsultacijoms ar prisijungti prie mano vedamų grupių:

                                              Registruotis                                              

Naudingos nuorodos

Ieškantiems psichologinės pagalbos galimybių:

Norintiems daugiau sužinoti apie prieinamą psichologinę pagalbą nacionaliniu mąstu: https://pagalbasau.lt/

Emocinė parama telefonu: http://www.klausau.lt/telefonai

Skubi psichologinė pagalba krizes išgyvenantiems žmonėms: https://krizesiveikimas.lt/Terapinio rašymo užduočių autorė:

Psichologė-psichoterapeutė Evelina Adakauskienė. Individualios konsultacijos ir grupinė psichoterapija (mokamos paslaugos): www.psichologo-konsultacijaos.eu  Naujienos, renginiai ir tekstai Facebook paskyroje

Krepšelis